Najlepsze i najtańsze Logo i dzownki w sieci. POLIFONIA JAVA KARTY TELEFONICZNE... WSZYSTKO DLA TELEFONU!!!!
 # menu

:: INDEX
:: O konopii
:: Hodowla
:: Definicja
:: Ogólnie
:: Efekty
:: Właściwości
:: Historia
:: A.C.K.
:: Jak poznać
:: Palenie
:: Kalendarium
:: ZŁO?
:: Biurokracja
:: Trawka
:: Uprawa
:: Wojsko
:: Bramka SMS
:: Reklama
:: !! DOWNLOAD !!
:: LOGO I DZWONKI
:: Kontakt


 # reklama

stringi.polzone.pl

 # statystykiGify, Smieszne Zdjecia - Potezny Zbiór !!!

 # Treść:
   

SPOSOBY PALENIA

UWAGA! Niniejszy artykuł ma charakter czysto teoretyczno-naukowy i nie jest w żadnym przypadku "namawianiem" do palenia konopii, co jest w naszym kraju zabronione.

LUFKA

Lufka (fifka) Najczęściej używany w Polsce i raczej zły sposób palenia marihuany. Gdy się pali w fifce można się poparzyć bo szkło przewodzi ciepło. Poza tym przy końcu palenia lufy lecą do ust rozżarzone i nie smaczne kawałki marihuany. Fifka jest bardzo krucha może się łatwo połamać. Gdy na mrozie odpala się sort to może pęknąć od zmiany temperatury.
Są dwa sposoby nabijania fify jeden: stuff umieszcza się w szerszym końcu fifki, jest to większa ilość jakieś jedna szósta - jedna siódma grama.
Drugi: stuff umieszcza się w węższy koniec.
Po skończeniu się sortu można zrobić przepych.
Można wziąć zapałkę włożyć do lufy w której się paliło trochę tytoniu, i spychać tą zapałką tytoń przez lufę ściągając przy tym oleje (osad z dymu) na końcu spalić tytoń który teraz działa jak marihuana.

 


JOINT

Joint (blunt, skręt, lolek, lulek, gibon) bardzo dobry i powszechny w Polsce sposób palenia. Ludzie na ulicy przeważnie nie odróżniają że jest to skręt z marihuany. By ukręcić jointa należy zaopatrzyć się w bibułki do skrętów tak zwane bletki. Jointy mogą mieć różną moc w zależności jak kto chce lub ile ma. Słaby pół grama marihuany (lepiej do blanta dać sQn-a ale gruda też nie najgorsza) reszta tytoń.
średni 1 gram marychy reszta tytosz.
mocny 2 gramy reszta tytoń.
extra sama marysia.
Gdy blant jest już prawie spalony można robić shoty. Shot to przyjęcie dymu w sposób następujący: jedna osoba bierze do buzi blanta od strony żaru i dmucha dym wychodzi drugą stroną inna osoba wciąga ten dym i ma dobrze :).

 


FAJKA WODNA

Fajka wodna (bluba) dobry sprzęt do palenia marihuany. Fajka wodna jak nazwa wskazuje ma coś wspólnego z wodą otóż wlewa się do niej wody (albo czegoś innego) na dno a w innym miejscu umieszcza się marihuanę i się pali. Ta woda ma pomóc w lepszym ućpaniu.
Ten sposób palenia jest bardzo rozpowszechniony na bliskim i dalekim wschodzie, tam marihuanę pali się tylko tak lub zwykłą fajką. istnieje bardzo dużo rożnych odmian fajek wodnych, szklane, metalowe, drewniane, z kręconymi rurkami, stojące i ręczne.

 


BONG

Bong ma duży ustnik i ogólnie jest duży. Podobnie jak w fajkach wodnych wlewa się wodę. Bong różni się od fajki wodnej tym że ma TURBO czyli drugą dziurkę którą zatyka się palcem a przy końcu wciągania dymu puszcza się ją co owocuje w silniejsze ućpanie.

 


FAJKA

Fajki robione są z drewna, szkła, metalu i innych. Różnią się od fajek do tytoniu kształtem i nie tylko.
Metalowa jest zła z powodu tego iż bardo szybko się rozgrzewa. Po chwili cała jest gorąca i parzy w palce ale zato ciężko ją zniszczyć.
Drewniana jest bardzo dobra o niebo lepsza od metalowej ale może się przypalić.
Porcelanowa najlepsza fajka jej jedyną wadą jest to że łatwo ją stłuc.

artykuł z: thc12.w.interia.pl

 


toplisty # 

:::TOPLISTA STRON FRIKO:::
:: MARIHUANA ::
!! TOPLISTA !!

marihuana


shoutbox #  www.marihuana.za.pl   :: do góry ::